Policja e Kosovës feston ditëlindjen, pamja e saj ndez rrjetin

Policja e Kosovës, Linda Aliu, ka kohë që poston fotografi mjaft joshëse në llogarinë e saj isntagram, ku ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Së fundi ajo ka festuar ditëlindjen e saj dhe ka postuar pamje nga festa në foto ku duket e jashtëzakonshme, shkruan Gazeta online Veriu.info.

Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk. Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie./Veriu.info