Poza nga shtrati: Pa pikë makijazhi në fytyrë, Enca lë pa fjalë fansat e shumtë (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ndodhet prej disa ditësh në tur nëpër Europë me kastin e aktorëve të “I love Tropoja”. Nga Zvicra dhe Gjermania, tani ata ndodhen në Austri.

Një ditë më parë ata dhanë premierën e filmit në Vjenë, ndësa ditën e sotme, Enca zbuloi se është zgjuar në një tjetër qytet, Graz.

Ajo ka publikuar në “Instastory” disa video ku duket se sapo është zgjuar nga gjumi. Teksa ende ndodhet në shtrat, ajo ka treguar se ku ndodhet se se u kërkon fansave se çfarë duhet të vizitojë në Graz.

Në imazhet në fjalë, Enca shfaqet pa pikë makijazhi dhe pa asnjë filtër. Duhet pranuar se Enca duket shumë bukur edhe pa make-up dhe i la pa fjalë të gjithë.