Rilind Musa nga Vushtrria zë vendin e parë në garën e Bodybuilfigut dhe Fitnesit të Kosovës

Federata e Bodybuildingut dhe Fitnessit të Kosovës me datë 17 Prill 2021 në Pallatin e Kulturës “ASIM VOKSHI” në Gjakovë , organizoi garën Kupa e Kosovës dhe Mbarëkombëtare në Bodybuilding , Men’s Classic dhe Fitness, raporton Gazeta Online Veriu.info.

Rilind Musa nga Vushtrria ka arritur të fitojë vendin e parë në kategorinë +178cm.

Rezultatet e plota mund t’i shihni më poshtë: