Ronaldo me shokë synojnë finalen, formacionet

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes FC Porto dhe Juventusit.

Zonja e Vjetër e kërkon trofeun me Andrea Pirlon dhe Cristiano Ronaldon në top formë, ani pse nuk do të jetë një rrugëtim i lehtë.

Porto:

Juventus: