Safetja del me bashkëshortin dhe vajzat, merr vëmendjen ky detaj

Motrat Mustafa janë dy prej këngëtareve më të shquara të muzikës popullore shqiptare.

Ato janë tejet aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbremje e koncerte, përcjell Frontonline.

Është Safetja ajo që komentohet shumë për jetën e saj private.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me bashkëshortin dhe vajzat ,e është padyshim pamja e këngëtares ajo që mori gjithë vëmendjen.

SHPËRNDAJE