Samanta më hot se kurrë, provokon nga palestra!

ëngëtarja Samanta Karavella duket se e ka marrë mjaft seriozisht palestrën.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku duket më në formë se asnjëherë. Gjithashtu e shohim mjaft hot dhe sensuale në këtë postim.

Sa i përket muzikës vetëm pak kohë më parë ajo ka publikuar bashkëpunimin e saj muzikor me këngëtarin Ermal Fejzullahu./Gazeta Express/