Shikoni si imitohet Era Istrefi nga amerikanët

Ka nisur Botërori “Rusia 2018” dhe kënga “Live it up” u ka rënë në vesh të gjithëve.

Por jo vetëm kaq, pasi vallëzimet e tre këngëtarëve, Era Istrefit, Will Smith dhe Nicky Jam po komentohen poashtu.

Kjo për faktin se komediani i njohur si QPark i cili publikon video interesante duke imituar këngëtarët e huaj e ka bërë një gjë të tillë edhe për këngën e botërorit.

Ai ka incizuar një video rrugëve të Nju Jorkut dhe të gjithë njerëzit rrugës e kanë shikuar me habi.

Mos e humbisni videon e plotë dhe shihni si e imiton ai Era Istrefin./Lajmi.net/