Shkëmbim zjarri në mes të ditës në qytet tonin, raportohet për të plagosur

Një shkëmbim zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Shkodrës, ku raportohet për të paktën një person të plagosur.

Sipas të dhënave të para, mësohet se ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit, ku ka pasur të shtëna me armë nga më shumë se një person, sipas dëshmitarëve.

Ambulanca dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes./BalkanWeb/Veriu.info