Shkurte Gashi ka dalur me shoqe, shikoni si është veshur e grimosur

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani, Shkurte Gashi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo që e bën edhe më të veçantë janë performancat e saj live.

Shkurtën e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me shoqen e saj dhe të dyja po duket mjaftë bukur.