Shpend Ahmeti e Mimoza Kusari shijojnë në maksimun muzikën tallava, gjuajnë edhe bakshishe (Video)

Kryetari Shpend Ahmeti dhe deputetja Mimoza Kusari, e kanë shijuar në maksimum një mbremje me muzikë tallava.

Pasi atmosfera e krijuar nga këngëtari ju ka pëlqyer shumë, ata jepin edhe bakshish nga 100 euro këgëtarit i cili po ndez atmosferen me ritme tallava, shkruan Magazina.al

Në këtë video shihet duke vallëzuar në kulmin e atmosferës Shpendi dhe Mimoza, ndërsa vërhen edhe figura të tjera nga jeta politike por edhe këngëtarë e artistë.