Si një zonjë e vërtetë, Nora i la nën ‘hijë’ të gjitha koleget me paraqitjen e fundit

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në paraqitjen e fundit ajo mahniti të gjithë me veshjen, flokët dhe grimin.