S’keni parë gjë akoma! Me veshje tradicionale, kështu vallëzoi Elita me vjehrrin

Moderatorja e njohur Elita Rudi bashkë me reperin Gjiko kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Çifti u kurorëzuan në një dasmë madhështore, në prani të miqve, familjarëve dhe kolegëve të tyre.

Elita dhe Gjiko, janë argëtuar deri në orët e vona, ndërsa kënduan shumë prej të ftuarve.

Në një video të publikuar në rrjete sociale shihet se si Elita vallëzoi në shtëpinë e Gjikos bashkë me vjehrrin, veshur me veshjen tradicionale të nuseve.

Shikojeni videon;/GazetaBlic/