Saturday, February 27, 2021
Home Tags 1

Tag: 1

Fotoja e Hotit me Kujtim Shalën nxit reagime të ashpra nga...

Pas publikimit të një fotografie me Kujtim Shalën në llogarinë e tij në Facebook, Avdullah Hoti po shihet që haptas po i jep mbështetje...

A po negocion AAK me VV-në për koalicion? Flet Daut Haradinaj

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj ka hedhur poshtë raportimet e sotme se partia e tij është duke negociuar me Vetëvendosjen...

“Mo bre, mu paskan thy dy krahët”, Merovci tregon sesi reagoi...

Adnan Merovci, ish-shef i Protokollit të ish-presidentit, Ibrahim Rugova thotë se gëzimi më i madh i ish-presidentit ishte kur ndërhyri NATO në Kosovë. “Ndër momentet...

Publikohet fotografia e rrallë e Adem Demaçit derisa konfrontohej me policinë...

Profesori universitar i Filozofisë, Blerim Latifi ka shpërndarë një fotografi të veprimtarit të shquar, Adem Demaçit derisa konfrontohej me policinë serbe. Latifi ia ka bashkangjitur...

Publikimi i dosjeve të UNMIK-ut nga mediumi i Baton Haxhiut, flet...

Ka disa ditë që janë bërë publike disa dosje të UNMIK-it për vrasjet e ish-zyrtarit të LDK, Xhemajl Mustafa, ish-komandantit të UÇK, Ekrem Rexha...

Këto janë tiparet që duhet t’i posedojë kreu i ri i...

Zyrtari i LDK-së, Faton Bislimi tregon për Balkan Talks në Euronews Albania qasjen që do ndjekë LDK në këto zgjedhje. “Testi i radhës janë zgjedhjet...

Qeveria në detyrë mban mbledhjen e radhës, këto janë vendimet

Qeveria në detyrë e udhëhequr nga kryeministri Avdullah Hoti ka mbajtur mbledhjen e 67-të të saj dhe ka miratuar vendime të tjera dhe dokumente...

Ish ministri i financave ankohet se kujdesi në spitalin “Aloka” është...

Një pacient i spitalit “Aloka” në Prishtinë, Besnik Bislimi i cili ka realizuar një fotografim të mushkërinjëve aty, nuk ka arritur të marrë atë...

Zyrtare: Boiken Abazi kandidat i LVV-së për deputet në Shqipëri

Lëvizja Vetëvendosje, Qendra në Shqipëri, ka zyrtarizuar kandidaturën e parë për zgjedhje e 25 prillit. Boiken Abazi do të kandidoj për deputetë nga radhët e...

KQZ tregon se kur do të shpallet rezultati përfundimtar i zgjedhjeve...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka bërë të ditur se rezultati përfundimtar i zgjedhjeve të 14 shkurtit për subjektet politike dhe kandidatët mund të...

Të Fundit

Më të lexuarat