Tayna i ‘çmend’ fansat me këtë paraqitje në bikine

Reperja e njohur Tayna njihet si femër super joshëse e cila hiret e saj i tregon në çdo publikim

Ajo është duke i kaluar disa ditë pushimi në bregdet prej nga nuk mungojnë as imazhet e shumta e mjaftë të nxehta

Duke treguar trupin e formësuar në bikine, ajo ka ‘çmendur’ fansat duke bërë lëvizje provokuese teksa i fokuson të pasmet dhe gjoksin.

Me një grim të lehtë në fytyrë e me bikine të veçanta, Tayna edhe kësaj radhe shkëlqeu duke u shfaqur atraktive si gjithmonë.