Tayna zbërthen bluzën para kamerës, ndjekësit në ‘hall’

Tayna ka provokuar ndjekësit e saj pasi para kamerës e ka zbërthyer bluzën.

Reperja Tayna në Instastory e ka publikuar një foto në të cilën është shfaqur shumë seksi, shkruan lajmi.net.

Ajo ka provokuar sidomos me pjesën e sipërme pasi para kamerës e ka zbërthyer bluzën duke e treguar kështu gjoksin.

Tayna po vazhdon të jetë shumë e komentuar në media shkak i suksesit që ka arritur me projektet e saj muzikore dhe ‘dissat’.

Tayna ndër të tjera së fundmi pranoi kritika për këngën ‘Columbiana’ dhe reagimi i saj nuk kishte se si të mungonte./Lajmi.net