Teuta dhe Adonisi kanë dalur së bashku, zonja mori vëmendjen me pamjen e saj

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Adonisin dhe po duken të dy shumë bukur.