‘Tigëresha’ Khloe Kardashian, me linjat ‘përvëlon’

Khloe Kardashian është një nga motrat e familjes Kardashian-Jenner që komentohet për secilën lëvizje që bën.

Duke qenë kështu ajo bëhet pjesë e mediave edhe me anë të karrierës së saj si modele, personalitet televiziv dhe si një person me ndikim në rrjetet sociale.

34 vjeçarja së fund ka realizuar një fotosesion tejet seksi në të cilin padiskutim ishin linjat e saj që rrëmbyen vëmendjen.

Në një veshje të ngushtë me material leopardi ajo dukej ‘pëvëleuse’ dhe më seksi së kurrë më parë.

Nëna e një vajze kështu promovoj veshjet e reja nga linja e saj ‘Good America’.

Kujtojmë që Khloe kohë më parë i dha fund lidhjes me basketbollistin, Tristan Thompson me të cilin thuhet se po vazhdojnë të kenë raporte të mira dhe ekziston mundësia e ribashkimit./Indeksonline/