Transformim i papritur, Rovena Stefa nuk njihet në pamjen e re

Rovena Stefa është ndër këngëtaret me të njohura për publikun shqiptar.

Përveç këngës, ajo njihet edhe për ndryshimin e madh që ka pësuar pas operacioneve të shumta plastike, përcjell ORAinfo.

Rovena është e njohur edhe për ndruyshimin e shpeshtë të stiltit të flokëve.

Se fundmi ajo ka bërë një ndryshim në pamjen e saj, duke u bërë zeshkane.

Me flokë kaçurrela dhe me pak grim, Rovena nuk po njihet në pamjen e re.

Për më tepër shikoni foton dhe binduni! /ORAinfo/