U shoqërua menjëherë në spital! Këngëtari shqiptar në gjendje të rëndë shëndetësore

Ai është padyshim një prej këngëtarëve më të suksesshëm shqipëtarë që ka arritur të vazhdojë karrierën e tij dhe në Gjermani.

Ardian Bujupi numëron pa fund hite në repertoin e tij dhe mund të themi se nuk rezistojmë dot pa i kërcyer këngët e tij.

Megjithatë, me postimet më të fundit në Instagram, Ardiani na ka shqetësuar të gjithëve, pasi ai është shtruar në spital dhe duket se ka patur problem shëndetësore.

Në foton e postuar në Instastories ai duket i shtrirë teksa merr një serum.

Shpresojmë të mos jetë asgjë serioze dhe ai t’u rikthehet projekteve dhe koncerteve të tij sa më shpejt.