VIDEOJA që Ia të gjithë pa fjalë! Këngëtari i njohur puthje pasionante me fansen në skenë

Ai është padyshim një prej kë prej këngëtarëve më të dashur dhe seksi, e sifdomos për femrat.

Enrique Iglesias i ka lënë të gjithë pa fjalë në koncertin e tij më të fundit.

Ndonëse e bën shpesh, në koncertet e tij, ku merr në skenë një fanse gjatë performancës dhe puthet me të, kësaj here, në koncertin e tij në Kiev mund të themi se kemi parë një prej puthjeve më pasionante live.

Vajza u hodh në skenë dhe këngëtari i dha një puthje të gjatë dhe pasionante.

Menjëherë më pas vajza shkrepi një selfie me të, duke shfrytëzuar mundësinë për t’i marrë dhe një autograf, epo paska qenë nata e saj me fat.