Violeta si një çikë e re, del në qytet me këtë pamje

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, përcjell ORAinfo.

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë për shëtitje në qytet, e me këtë veshje, Violeta po duket si çikë e re.