VJEDHJE NË KËTË FSHAT TË MITROVICËS – HAJNAT IA GRABISIN VETURËN DHE PARAT

Dy persona të panjohur e të maskuar e kanë sulmuar fizikisht një tjetër në fshatin Kçiq i Madh të Mitrovicës, duke i grabitur nga oborri veturën e llojit “Opel”.

Po ashtu, dy personat kanë vjedhur para të gatshme në vlerë 4000 euro, raporton KP.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Njësia policore ka arrit të gjejë veturën e cila ishte e braktisur. Rasti është duke u hetuar.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen e plotë ⤵)