Zaimina Vasjari tregon linjat në bikine me poza nga jahti luksoz

Zaimina Vasjari nuk ka shumë ditë që u kthye me një projekt muzikor pas një kohë të gjatë pauze.

Këngëtarja, lansoj një këngë të bukur e cila u pëlqye nga fanst dhe miqt e saj, shkruan portali GazetaBlic.

Pasi publikoi projektin muzikor, ajo ka nisur disaa ditë pushimi. Zaimina, sapo ka publikuar fotografi e veshur në bikike ngjyrë rozë nga jahti luksoz.

Edhe pas lindjes së vajzës ka arritur të ketë një fizikë perfekt ku edhe e ka ekspozuar publikisht shpesh herë por edhe në këto imazhe.

Ndryshe, ‘Vetes‘, mban emrin kënga e re që Zaimina e ka lansuar me videoklip.